Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Kreatywny salon z artystyczną duszą

Ciągnie Cię do niecodziennego stylu i lubisz się wyróżniać? Drzemie w Tobie dusza artysty lub nieokiełznanej gwiazdy rocka? Nie pozwól, by ograniczały Cię zasady i urządź wnętrze, które będzie odzwierciedleniem Twojej wyjątkowości.

Nie bój się łączenia elementów, które wydają się przeciwstawne, wybierz różnorodne meble, otocz się ulubionymi książkami lub stwórz na ścianie małą galerię. W takim wnętrzu kreatywność Cię nie opuści, a Ty poczujesz się sam sobą.

Jak w galerii

W domowym zaciszu możesz w pełni wyrazić, kim jesteś, jednocześnie zapominając o konwenansach. Masz ulubione zdjęcia, plakaty lub obrazki? Wystaw je w całym mieszkaniu i nie ograniczaj się do ścian. Beztroskie ustawienie ram na podłodze to zawsze dobry pomysł.

W fotelu bujanym...

...znajdzie Cię inspiracja. To idealne miejsce do delektowania się muzyką lub lekturą książek i czasopism. Wieczór z lampką wina i popołudnie z filiżanką kawy wraz z delikatnym kołysaniem nabiorą nowego wymiaru.

Nie bój się mieszkać różnych kształtów i kolorów krzeseł.

Muzyka łagodzi obyczaje

Jeśli masz „starą duszę”, sięgnij po elementy retro, które perfekcyjnie zdobią salon w stylu boho.

Jeśli chcesz cieszyć się pełną gamą tonów i melodii, wybierz gramofon, który można podłączyć do głośnika.

Bez pośpiechu

Nie spiesz się podczas tworzenia własnych martwych natur i kompozycji. Nawet w przypadku eklektycznego wnętrza opłaca się przestrzegać zasady, aby nie działać z więcej niż trzema wyrazistymi kolorami.

Nadal szukasz inspiracji?