-15% na oświetlenie z kodem LAMPY15 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Ożyw pokój swojego malucha!

Urządzenie królestwa dla małego brzdąca z pewnością przysporzy wiele radości. Pamiętaj jednak, że pokój dziecka to nie tylko zabawki. Jakie łóżeczko będzie rosnąć wraz z Twoją pociechą? Które motywy pościeli lub dekoracji nie znudzą się już po kilku tygodniach?

Rzuć okiem na pokoik trzyletniego Tobiaszka i na pomysły jego energicznej Mamy ♥

Pokój, który się nie nudzi

„Tobiasz uwielbia zmiany, które chętnie dla niego aranżuję. Dzięki temu widzi stare zabawki w zupełnie nowym wydaniu. Z radością regularnie przemeblowuję jego pokój i sprzątam zabawki. Chcę, żeby pokój mojego synka był dla niego niezmiennie atrakcyjny.”

U Tobiasza znajdują się 2 komplety akcesoriów w różnych paletach kolorystycznych, które będą się zmieniać zależnie od pory roku. W pierwszym wariancie dominują odcienie ciepłego beżu i musztardy, a w drugim świeże tony niebieskiego. Dzięki naturalnym materiałom pomieszczenie zawsze wygląda przytulnie.

Po prostu łóżko idealne

„Przed dwoma laty zaczęłam rozglądać się za łóżkiem dla dziecka. Szukałam prostego, ciekawego dla Tobiaszka, praktycznego i wymiarowo niestandardowego produktu. Miałam sporo wymagań. Synek ma mały pokój, dlatego chciałam maksymalnie oszczędzić miejsce. Uznałam, że optymalną długością będzie 160 cm i szerokość 90 cm – abym mogła się z nim swobodnie położyć w razie jego choroby lub podczas usypiania. Chciałam czegoś innego, ponadczasowego.

Kiedy natrafiłam na łóżko marki Adeko, wiedziałam, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Zostało wykonane z litego drewna, jest niskie, ma idealne wymiary, a boki chronią przed upadkiem. Nie wahałam się ani minuty! Po dwóch latach nadal nam się podoba, a każdy, kto przyjdzie z wizytą, nie może się go nachwalić. Wcale się nie dziwię, mam w planach zakup drugiego identycznego łóżka, i jak przyjdzie na to czas, pościelić w nim mojemu młodszemu synkowi.”

Wybór pościeli

„Tym razem przyczyną zmian w pokoju Tobiasza była konieczność wymiany małej kołderki na większą, i co za tym idzie, również potrzeba kupna nowej pościeli. Naturalny nadruk idealnie pasował do leśnego pokoju, a synek, ku mojemu zdziwieniu, sam wybrał minimalistyczny wzór w kropki.”