Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Jak zorganizować wygodny home office pod chmurką?

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Masz wrażanie, że na świeżym powietrzu łatwiej zebrać myśli? Zorganizuj sobie stanowisko pracy na balkonie lub tarasie! Na początek wystarczy Ci wygodne krzesło ogrodowe, stół i kilka dodatków dla większego komfortu.

Zainspiruj się praktycznymi wskazówkami, dzięki którym pokochasz pracę na zewnątrz. Może już więcej nie wrócisz do swojego biurka w dużym pokoju...?

Spraw sobie odpowiednio wysoki stół

Jeśli masz do dyspozycji jedynie niski stolik do kawy, już po dwóch mailach Ty i Twoje plecy będziecie mieć dość.

Jeżeli nie chcesz inwestować w duży stół, postaw chociaż na mały składany blat, który w razie potrzeby można złożyć lub schować.

Cień to podstawa

Znajdź kryjówkę pod rozłożystym drzewem lub zdecyduj się na stabilny parasol przeciwsłoneczny. Bez problemu dojrzysz tabelki na ekranie laptopa oraz uchronisz siebie i elektronikę przed przegrzaniem.

Rozsiądź się wygodnie

W nienaturalnej pozycji trudno o pełne skupienie na pracy. Nie zapomnij o poduszkach i zawczasu przygotuj dzbanek ulubionego napoju.

Komfortowy fotel wiszący lub leżak sprawdzi się głównie podczas przerw lub długich rozmów telefonicznych.

Porządnie się skoncentruj

Wszystkie ważne i potrzebne dokumenty miej pod ręką w przejrzystym organizerze. Zadbaj, żeby wiatr nie rozwiał cennych papierów po całym osiedlu i użyj praktycznych obciążników, które utrzymają kartki w ryzach.

Pozostałe pomysły i wskazówki, jak stylowo urządzić balkon lub taras...