Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

5 powodów, dla których warto zainwestować w dywan na zewnątrz

Choć coraz częściej widujemy dywany zewnętrzne wśród letnich ofert, wciąż nie są one tak popularne na naszych tarasach, balkonach i w ogrodach.

Jednak warto przekonać się do tych praktycznych dodatków, ponieważ pomogą Ci stworzyć przytulny kącik na świeżym powietrzu. Zainspiruj się wyborem słowackiej blogerki Ivany Gáborik.

1. Styl, który nie traci uroku

Kolory i wzory dywanów odpowiednich na zewnątrz są nie tylko miłe dla oka, ale także wyjątkowo trwałe. Wykonane są najczęściej z polipropylenu, który jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że kolory na słońcu wyblakną już po pierwszym sezonie.

„Uwielbiam to, że nasza mała Bella spędza więcej czasu na dworze, a dywan zewnętrzny stał się naszym miejscem, w którym rozkładamy zabawki, razem bawimy się, tańczymy, czytamy książki i jemy obiady. Jest przyjemny w dotyku i bardzo łatwy w czyszczeniu.”

2. Wytrzyma każdą pogodę

Materiał, z którego wykonane są dywany, oprócz trwałości koloru charakteryzuje się również odpornością na pleśń i warunki atmosferyczne. Oznacza to, że nie musisz obawiać się częstszych letnich burz – Twój dywan przetrwa bez szwanku.

„Dywan w ogrodzie wielokrotnie zmókł i nadal wygląda jak nowy. Mamy go od kilku miesięcy, więc przeżył nawet opady śniegu wczesną wiosną!”

3. Nadaje się do każdej przestrzeni

Dywan zewnętrzny możesz spokojnie położyć na kafelkach, trawie, betonie, drewnianych panelach – w zasadzie na każdej dostępnej powierzchni. Zapewni Ci on komfort podczas chodzenia i stworzy wrażenie przytulnego salonu na świeżym powietrzu.

„Ten dywan jest niezwykle praktycznym i łatwym do czyszczenia dodatkiem. Poleciłabym go każdemu!”

Nie znalazłeś swojego wymarzonego modelu? Nie martw się, mamy ich znacznie więcej ♥