Znamy się? Zaloguj się
lub
Zaloguj się przez Facebook
Już 2,5 miliona użytkowników
Dołącz do grona 2,5 mln zadowolonych klientów i zyskaj 20 zł na pierwsze zakupy. Dołącz do grona 2,5 mln zadowolonych klientów i zyskaj 20 zł na pierwsze zakupy.

70% mniej za stylowe mieszkanie!

  • Codziennie 1000+ nowych produktów
  • Specjalne promocje dla zarejestrowanych
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • 90 dni na bezproblemowy zwrot
lub
Wejdź przez Facebook
Obserwujemy dla Ciebie ten produkt!

Obserwowanie produktu jest aktywne.: Już obserwujesz .

Jak tylko produkt będzie dostępny, napiszemy do Ciebie na . Tutaj możesz zmienić adres, na który wyślemy powiadomienie, lub anulować obserwowanie . Tutaj możesz zmienić adres, na który mamy wysłać powiadomienie.

Ok
Anulowano obserwowanie produktu

Obserwowanie produktu zostało anulowane. Jeśli zmienisz zdanie, możesz je z powrotem aktywować.

Ok

Ktoś Cię ubiegł :(

Z przykrością informujemy, że ktoś Cię wyprzedził i wybrany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny. Aktywowaliśmy ponowne obserwowanie produktu, abyś mógł go w końcu kupić! Jeśli nie jesteś już zainteresowany produktem, anuluj obserwowanie tutaj.

Ok
Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj
ok
Darmowa dostawa nad 200 zł
 · 
Wszystko o zakupach
  • pomoc@bonami.pl
  • 71 66 191 76
Analog Watch Co.

Analog Watch Co.

Analog Watch Co. to amerykańska marka, która czerpie swą inspirację z przyrody. Wszystko zaczęło się od szkolnego projetu, dziś mamy już do czynienia ze świadomą i piękną ideą ♥

Udostępnij kampanię | Kampania już się skończyła
Wszystkie kampanie

Drewniany urok

Zegarki z drewna są wykonane w 100% z drewna. Nawet bransoleta jest drewniana, wykonana tak, żeby była fleksybilna i dopasowywał się do ruchów nadgarstka. Od tejże kolekcji zaczęła się przygoda marki Analog Watch Co. Szkolny projekt, który przerodził się w piękną ideę.

Piękno włoskiego marmuru

Trwało to wszystko rok, potrzebne było morze kawy i niezliczone godziny testów. W końcu jednak powstała kolekcja wykorzystująca klasę włoskiego marmuru.

Oko za oko

Firma szuka inspiracji w naturze, chcąc jednocześnie zwrócić jej to, co od niej zabiera. W myśl powiedzenia "oko za oko..." za każdy zegarek sadzi jedno nowe drzewko. Jest częścią organizacji Trees for the Future, wszystkie produkty są w 80 % biologicznie rozkładalne i zapakowane są w recyklowane opakowanie.

Analog Watch Co.

Marka pochodząca z amerykańskiej Philadelphie, wierzy w siłę natury i solidne rzemiosło. Dzięki temu powstały te minimalistyczne zegarki, które kochamy wszyscy w Bonami ♥

Wystarczy 10 sekund a zyskasz z całą masę korzyści!

Utwórz za darmo konto na Bonami, oprócz natychmiastowego dostępu do dodatkowych funkcji zyskasz 20 zł na swoje pierwsze zakupy.

  • Codziennie 1000+ nowych produktów
  • Specjalne promocje dla zarejestrowanych
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • 90 dni na bezproblemowy zwrot
lub
Wejdź przez Facebook

Zakończeniem registracji zawrzesz tą umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.

Zakończeniem registracji zawrzesz tą umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.

  «
 
Not at all/Extremely likely
Powered by Daktela